Stop

Blog może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie masz 18 lat, nie powinieneś wchodzić dalej.

Rezygnuję Wchodzę


marzec17

"Na polecenie prezydenta?"

dodano: 17 marca 2011 przez grabusia4


Zaczyna się od prostego zadania:prywatna detektyw Dana Cutler ma sledzić studentkę Charlotte i informować o tym co robi. W trakcie sledzenia Dana fotografuje spotkanie dziewczyny z prezydentem Christopherem Farringtonem.

Nastepnego dnia ciało Charlotte zostaje znalezione zmasakrowane na smietniku, podejrzenie pada na seryjnego morderce zwanego waszyngtonskim rozpruwaczem, w mieszkaniu detektyw pojawiaja sie uzbrojeni mezczyżni chcący odzyskac zrobione przez nia fotki, Cutler udaje sie zwiac, mimo to wysłannicy prezydentaszukaja jej by ja na zawsze uciszyć.

W Oregonie , młody adept prawaBrad Miller zajmuje sie apelacja skazanego na smierćseryjnego zabójcy który twierdzi że jedna z przypisanych mu zbrodni nie jest jego działaniem, zamordowana wówczas nastolatka została uprowadzona z domu ówczesnego gubernatora Faringtona i bestialsko zamordowana, czy to zbieg okolicznosci ?

Philip Margolin autor tej ksiazki to prawnik z zawodu , w jego dziełach mozna odnależć elementy twórczosci takich pisarskich sław jak John Grisham czy Harlan Coben, pełno reali sadowych i prawniczych oraz zawikłana fabuła. Jego najsłynneijsa powiesc to powiesć " Nie zapomnisz mnie" z zaskakujacą pointą podobną do "Milczenia owiec"

Pozycja jest ciekawa , pełna zwrotnych akcji i niespodzianek , czyta się ją jednym tchem , gorąco polecam.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy