Stop

Blog może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie masz 18 lat, nie powinieneś wchodzić dalej.

Rezygnuję Wchodzę


wrze.10

Znów nadchodzi jesień..

dodano: 10 września 2010 przez grabusia4


Fakt ze za oknem świeci słoneczko wcale nie wypiera wrażenia że to już jesień, nie ma jeszcze opadłych z drzew liści ale powietrze juz całkiem inaczej pachnie, przerażają mnie te nadchodzące krótkie i zimne dni , Filip nienawidzi sie ubierać w więcej jak dwie rzeczy , wpakowanie go w kombinezon będzie graniczyło z cudem ale nikt nie mówił ze bedzie lekko , dobrze że chociaz mam ksiazki, mój mąż mówi że tylko nienormalny człowiek może tyle czytać co ja, może i jestem nienormalna ale wole przeczytać dobra ksiązke niz ogladac te beznadziejne tasiemce.Dopiero co skończyłam czytac sagę "Zmierzch' zakochana jestem w tej historii i napewno przeczytam ja jeszcze milion razy.

Jutro wyjeżdżamy  na dwa tygodnie do teściów, bardzo sie ciesza na mysl że wnuczek ich odwiedzi na tak długo , na jego punkcie to maja jobla , szczególnie dziadek, ale to dobrze , ja swoich dziadków kochałam nad zycie i bardzo sie ciesze że mój syn tez ich ma i będzie mógł poznac świat z ich perspektywy , najciekawszych rzeczy zawsze uczy babcia a najlepsze historie opowiada dziadek , przynajmniej w moich wspomnieniach.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
patrycja0303 10 września 2010 patrycja0303 napisała:

Też kocham książki :) Czytaj , czytaj ;) Nie ma to jak dobra lekturka ;) jesień nadchodzi , fakt ... Ale przed nami jeszcze kilka ładnych dni ;) trzeba korzystać ;)