Stop

Blog może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie masz 18 lat, nie powinieneś wchodzić dalej.

Rezygnuję Wchodzę


styczeń14

Piękny czwartek.

dodano: 14 stycznia 2010 przez grabusia4


 Mój syn,  łobuziak wstał dziś o czwartej i ani myślał iść dalej spać, po dwugodzinnej męczarni w końcu padł i spał do wpół do dziewiątej, gdy mnie obudził zobaczyłam jak przez rolety przebija się ciepłe światło słońca, świeciło tak mocno aż raziło w oczy poczułam się jakby przyszła wiosna tylko te zwały nie odgarniętego wciąż śniegu pomiędzy blokami psuły to wspaniałe wrażenie, pomimo tego nie mogłam sie oprzeć pokusie aby nie wyskoczyć na spacer choc wiedziałam że przebicie sie wózkiem przez ten śnieg graniczy z cudem i będzie mnie kosztowało dużo wysiłku.

O dziwo nie było tak tragicznie już pod klatką przekonałam sie że alejki zostały odśnieżone i można się pokusić o dłuższy spacer, niestety aż tak długi nie był gdyż okazało sie że słoneczna pogoda wcale nie oznacza ciepła więc w trosce o swojego małego eskimosa zrobiliśmy tylko zakupy i wróciliśmy do domu, mały strzelił sobie drzemke na jedno oko a ja zjadłam obiad teraz mój smyk molestuje moje kolana a ja zastanawiam się  co moje kochanie bedzie jadło gdyż odkąd ząbkuje nie rusza prawie nic.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
szalonakisia_1 14 stycznia 2010 szalonakisia_1 napisała:

tak jest właśnie z dziećmi