Stop

Blog może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Jeżeli nie masz 18 lat, nie powinieneś wchodzić dalej.

Rezygnuję Wchodzę


paździe.14

14,10,2009

dodano: 14 października 2009 przez grabusia4


Mam chrześniaka wczoraj się urodził o 12:15 w południe , waży 3750 a ma 57 cm długości to tak jak mój synuś tylko Fifulek więcej ważył bo 3850.

Mały jest zdrowy dostał 10 punktów i to najważniejsze po wybrykach mojego to było trochę strachu żeby się historia nie powtórzyła ale na szczęcie jest ok.

U nas pada śnieg ale jaki piękny taki gruby , świąteczny teraz jak tych świąt nie ma to pada jak nadejdą święta to śniegu pewnie nie uświadczymy. Mały rozrabia na łóżku aż miło, dałam mu wszystkie jego zabawki niech szaleje będzie trochę spokoju bo wczoraj to szalał że myslałam że mi kręgosłup pęknie  a tak marudził że sobie dwa perseny zaaplikowałam bo myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok ze złosci.

Jutro ide popołudniu do dentysty już jestem chora na samą myśl ale jakoś to przeżyję skoro poród przeżyłam to z dentystą nie powinno być większego problemu tylko tabletkę na alergię muszę wziąść bo na jesień zawsze mi się nasila a na fotelu dentystycznym wolałabym nie kichać szczególnie przy borowaniu.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy